Misja

Celem Fundacji „Follow the Quality” powstałej w 2023 roku jest stworzenie możliwości rozwoju polskim kucharzom i hotelarzom. Odbywać się one będą poprzez organizowanie i finansowanie stażów w najlepszych, najsłynniejszych restauracjach i hotelach na całym świecie.

Ta rodzinna fundacja to wyraz chęci wspierania potencjału tkwiącego w utalentowanych osobach, pragnących rozwijać swoje pasje w najlepszych zagranicznych obiektach. Powstała ona z zamiłowania, zaangażowania i ogromnego zapału, jako naturalna kolej rzeczy w drodze do rozwoju polskiego rynku kulinarnego i hotelarskiego.

Założyciele

Te wspaniałe osoby połączyły siły z radością życia, dzięki czemu, jako owoc wielogodzinnych rodzinnych rozmów i deklaracji przy kuchennym stole, powstała Fundacja Follow The Quality, która docenia uczciwość, prawdę i pomoc innym.

Siostry

Ania to barwna osobowość nie dająca o sobie zapomnieć, a Martyna prawdziwa profesjonalistka doświadczona w wielkich wyzwaniach. Z rodzinnego domu otrzymały solidną bazę: miłość, poczucie wartości i wiarę w siebie. Pragnienie na nowe doświadczenia mają wpisane w DNA, nauczyły się, że w życiu nie można się migać i że jak bierzesz odpowiedzialność to na całego. Dlatego myślą, jak pomóc i po prostu to robią, być może jest to sposób podziękowania za spełnienie i zawodowy sukces.

Anna Górska

Ania Górska to prezes i właściciel prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa materiałów budowlanych. Profesjonalizm i wysoka jakość zarówno usług jak i produktów firmy IZOBUD są z łatwością rozpoznawalne na rynku budowlanym.

Martyna Górska-Popielarz

Martyna Górska – Popielarz na co dzień jako właścicielka, sprawnie i rzetelnie zarządza aż trzema obiektami branży hotelarskiej (Quadrille Relais & Chateaux, Leśny Dwór, Browar Hevelius). Pracując z prawdziwymi profesjonalistami, goście w każdym miejscu z łatwością odczuwają wysoką jakość usług i satysfakcję

Iwona Górska

Zawsze jest w najlepszym momencie swojego życia, mogłaby już odpocząć, trochę zwolnić, ale ona emanuje energią, radością. Nadal jej się chce, robi ważne rzeczy, czuje się najlepiej ze sobą odkrywając ciekawe życie i podróżując po świecie, ponieważ w rzeczywistości stawiającej wyzwania żyje się bardziej interesująco i miło.

Marcin Popielarz

To prawdziwy smakosz życia, posiada talent, popularność, odniósł sukces, a dookoła siebie ma bliskich, kochających ludzi. W rodzinie otrzymał wzorzec tradycyjny. Z domu rodzinnego wyniósł jak szanować wartości i drugiego człowieka i właśnie na tym zbudował swój świat.
To wybitny kucharz, który w krótkim czasie wszedł do elity światowej gastronomii. Marcin jest nieprzeciętną osobowością, która przekonuje innych do działań, do rozwoju i wiary we własne siły.

Czasami ma się wrażenie, że z łatwością wyrasta poza format zdolnego kucharza, przekracza granice i ma odwagę mówić o tym, co trudne i ważne w gastronomii.