Nasz program

Celem programu stażowego jest wspieranie rozwoju wyjątkowych i kreatywnych osób z ambicjami i potencjałem. Wykwalifikowany Zespół Fundacji wspiera podopiecznych programu w indywidualny i jedyny w swoim rodzaju sposób.

Kogo szukamy?

Program stażowy skierowany jest do osób na co dzień pracujących w gastronomii pragnących rozwijać swoje umiejętności. Każdy kandydat zainteresowany skorzystaniem z Programu będzie oceniamy pod kątem:

Nasi stażyści powinni wyróżniać się pod kątem talentu i chęci do pracy w danej dziedzinie.

Istotnym kryterium w wyborze stażystów jest posiadanie podstawowych umiejętności kulinarnych – w przypadku kucharzy oraz praktyczna znajomość języka angielskiego (staż odbędzie się w zagranicznej restauracji).

Zamiłowanie do pracy, otwarty umysł i kreatywność to niezbędne cechy, aby z programu stażowego wynieść jak najwięcej.

Poszukujemy osób pełnoletnich.

kreski

Oferowane wsparcie

Program stażowy umożliwia zdobywanie ambitnym stażystom doświadczenia zawodowego i rozwoju osobistego poprzez zapewnienie wsparcia rozwojowego, społecznego i finansowego w drodze do sukcesu.

Fundacja organizuje pobyt: w pełni finansuje koszty podróży, zakwaterowania i wyżywienia w trakcie trwania programu stażowego.

W zależności od poziomu i potrzeb nasi stażyści mogą liczyć na wsparcie językowe

Każdemu stażyście zostanie przydzielona doświadczona osoba, która będzie wspierała jego rozwój w trakcie trwania stażu.

Indywidualne wsparcie eksperta w zależności od potrzeb stażysty. Mentorami będą specjaliści w swojej dziedzinie, prawdziwe autorytety.